Kostīms sastāv no melnas bītlenes, sarkaniem šortiem garumā līdz celim, melnām čībām, baltiem cimdiem, un lielas noņemamas Mikipeles galvas. Mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Ja ir vēlme, komplektā nāk sarkana jaungada cepurīte. Animatora seju klāj melns siets. Augums nav ierobežots.

Neskatoties uz to, ka visslavenākajam planētas pelēnam jau ir vairāk kā 80 gadi, viņš līdz šim nezaudē savu popularitāti un kā agrāk tiek uzskatīts par visgaidītāko viesi ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo svētkos! Ērtais kostīma piegriezums ļauj rīkot aktīvus pasākumus – konkursus bērnurītos, izlaidumus, korporatīvus pasākumus un tā tālāk. Ja Jums ir paredzēti svētki kostīmos, ņemiet Mikipeles kostīmu, un Jūs garantēti kļūsiet par ballītes zvaigzni! Mūsu kostīmi ir darināti no mīkstiem un kvalitatīviem materiāliem, turklāt ir ļoti līdzīgi oriģinālajiem personāžiem. Pārģērbieties Mikipelē un izdariet tuvam cilvēkam pārsteigumu, tas paliks viņam atmiņā uz ilgiem gadiem!

Un tā ir arī lieliska izvēle sabiedriskiem pasākumus un bērnu pilsētas svētkiem. Ņemiet Mikipeli uz savas kompānijas prezentāciju vai atklāšanas svētkiem, un tā noteikti piesaistīs Jums veiksmi! Jo tur, kur ir Mikipele valda jautrība un pozitīvs!