Šobrīd kostīmi uz nomu nav pieejami! Pasūti izgatavošanu šeit.

Līdzās tam, ka mēs nodarbojamies ar kostīmu pašūšanu pēc individuāliem pasūtījumiem, mēs arī piedāvājam auguma leļļu nomu. Mūsu kompānijas rīcībā ir īsta pasaku un multfilmu personāžu mantnīca! Atstājot noteiktu ķīlas summu (cena ir atkarīga no noteiktā modeļa) un saskaņojot nomas termiņu, Jūs bez problēmām varat paņemt un izmantot iepatikušos kostīmu! Mūsu asortimentā Jūs varat atrast multeņu personāžus (Tīģeri, Mikipeli, papagaili no Aladina, Vilku no “Nu, pagaidi!, jēriņu Šonu un citus), pasaku varoņus (pelēci zaķēnu, vardi-lēcēju un pūķi), dažādu dzīvnieku kostīmus un pat Ābeci!

Mēs piedāvājam auguma leļļu nomu masveida pasākumiem- jautrie pasaku personāži vienā acumirklī pacels garastāvokli un pārveidos svētku atmosfēru. Kur tikai nav bijušas mūsu auguma lelles! Uz slavenu veikalu atklāšanām, pilsētas svētkiem, izklaides parkiem, atrakcijām un korporatīviem pasākumiem. Lieli multfilmu un pasaku personāži izraisa smaidu ne tikai bērnos, bet arī pieaugušajos. Nomājiet jebkuru auguma lelli no mūsu asortimenta un sagādājiet savam bērnam patiesi neaizmirstamu Dzimšanas dienu.Tādā pašā veidā Jūs varat apsveikt savus draugus, darba kolēģus vai iemīļoto cilvēku, – mēs garantējam, ka ar savu pārsteigumu Jūs atstāsiet neizdzēšamu iespaidu un dāvāsiet pozitīvu emociju jūru.

Piedāvājot auguma leļļu nomu, mēs piedāvājam kostīmu-talismanu nomu bērnu svētkiem. Neviens kārtīgs bērnurīts, izlaidums vai Jaungada egle neiztiek bez labi saplānotas programmas ar iemīļoto pasaku varoņu dalību. Bet lai svētki norisētu visaugstākajā līmenī, ir nepieciešama kvalitatīvu un skaistu kostīmu esamība, kurus mēs ar prieku esam gatavi Jums piedāvāt! Skatieties kostīmu-talismanu nomas lapaspusi bērnu svētkiem un atrodiet to, kas piestāv tieši Jums. Mūsu kostīmi ir izgatavoti no mīkstiem spilgtu un pievilcīgu toņu materiāliem.

Ja Jūs atverat savu veikalu un grasāties pārstāvēt savu produkciju vai pakalpojumus izstādē, parūpējieties par sava zīmola pareizu un iegaumējamu pasniegšanu. Pozitīvs un harizmātisks personāžs vislabākajā veidā pārstāvēs Jūsu kompāniju un radīs tikai vispatīkamāko iespaidu. Auguma leļļu noma – tas ir izdevīgs un pieprasīts pakalpojums, jo ne katrs var atļauties iegādāties kostīmu pēc individuāla pasūtījuma. Gatavojoties reklāmas akcijai, pievērsiet uzmanību mūsu kompānijas auguma leļļu plašajam asortimentam, – pie mums Jūs atradīsiet tieši to, kas vislabāk atbildīs Jūsu mērķiem un vajadzībām.

Auguma leļļu un kostīmu-talismanu noma bērnu svētkiem – tā ir brīnišķīga izvēle tiem, kas vēlas organizēt spilgtus un daudzveidīgus pasākumus. Jo ikreiz, gatavojot kārtējās svinības vai svētku akciju, Jums ir iespēja izvēlēties jaunu kostīmu. Mēs pastāvīgi kuplinām mūsu kolekciju ar interesantiem un neparastiem personāžiem no visu iemīļotajām multfilmām. Turklāt, mēs rūpīgi sekojam katra kostīma stāvoklim, jo saprotam, ka daudzkārtēja izmantošana var ietekmēt tā stāvokli. Komanda “AugumaLelles.lv” saudzīgi rūpējas par visām auguma lellēm: kostīmi tiek pakļauti regulārai apskatei un profilaktiskajai tīrīšanai. Jūs paši varēsiet pārliecināties par katras auguma lelles brīnišķīgo stāvokli.

Pateicoties plašajam asortimentam, augstajai preces kvalitātei un draudzīgajām auguma leļļu nomas cenām mūsu kompānija ir izpelnījusies lielu uzticību svētku organizatoru un privāto kompāniju starpā.